Zasób 1

Bierzemy udział w konsultacjach dot. przetwarzania danych osobowych w związku z zatrudnieniem.

computer-3368242_1920

Nowe rozporządzenie o ochronie danych osobowych (RODO) wciąż budzi wiele wątpliwości i jest niejasne dla wielu przedsiębiorców. Prezes Urzędu Ochrony Danych osobowych zorganizował ogólnodostępne konsultacje społeczne i zaprosił wszystkich chętnych do składania swoich postulatów, pytań i zastrzeżeń odnośnie „przetwarzania danych osobowych w zatrudnieniu”.

Na bieżąco monitorujemy sytuację prawną związaną z ochroną danych osobowych. Wielu klientów naszej Kancelarii to przedsiębiorcy, nierzadko zatrudniający kilkudziesięciu lub nawet kilkuset pracowników. Wraz z naszymi klientami opracowaliśmy listę zagadnień oraz zapisów, które budzą wątpliwości i wysłaliśmy ją do PUODO. Dzięki takim działaniom, będziemy mogli dostosować wszystkie procedury z przetwarzaniem danych osobowych w firmach naszych klientów, aby były one w pełni zgodne z prawem.

Tego typu działania dowodzą skuteczność naszych działań i najwyższą troskę o interes naszych klientów. Zapobieganie potencjalnym kryzysom powoduje, że możecie Państwo spokojnie skupić się na prowadzeniu własnej działalności, podczas gdy my zajmujemy się stroną prawną.

Zadaj nam pytanie